Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poranna modlitwa przed pracą w urzędzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 września 2016 r. o 16:04 Powrót do artykułu
Haha ale krus napisał:
A co na to pan prezes krusu??
Prezes KRUS u odwołał wszystkich kierowników w kraju a powołał takich misiewiczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra co jeszcze trzeba robić aby pracować!Polsko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7 i 8 ) Resztę obejmije PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUIRA JEGO MAĆ! ale dają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też uważam że ciemnogród niech sie modlą w kościele. ja miałam sytuacje ciekawą również szef mnie wywalił z pracy tylko dlatego, że uważał iż tylko faceci mają determinacje i pewność siebie do sprzedaży.był to broker giełdowy globtrex chcesz tu do pracy to bądz facetem pojechało szowinizmem. a w innej firmie trade grouping podobnej oszukują i nie wypłacają kasy po wypłatę musiałam wchodzić z policją i to jeszcze nie wszystko otrzymałam w poniedziałek dalsze działania. było o trade grouping dawane do kuriera lubelskiego.rozmawialiśmy z dziennikarzem miał się ukazać artykuł. i co?i nie było a kupowałam dziennik specjalnie. róbcie tak dalej modlitwy,szowinizm, zakaz antykoncepcji i inne w***ajcie mnie dalej to wyjdę strajkować na ulicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w czym problem, skoro było to poza godzinami pracy i udział był dobrowolny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków)paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ale w czym problem, skoro było to poza godzinami pracy i udział był dobrowolny?
TO cyba ta przeorana skiba mówi że udział był dobrowolny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni codzienną godzinną modlitwę wprowadzić w fabrykach, bo lepiej klepać paciorki niż tyrać na kapitalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tak było głosować na pis.Macie co macie pisowcy jesteście super proponuję mszę w każdy poniedziałek, mszę na początku i na końcu miesiąca, no i oczywiście 10-tego każdego miesiąca.Każda msza to składka na księdza w wysokości 20 zł obecność obowiązkowa.Te 20 zł oczywiście od kazdego obecnego na mszy, obecnośc na w/w mszach nie zwalnia od mszy niedzielnej.Tu wprowadzić opłatę na tacę w wys. minimalnej 50 zł.Potwierdzenia wydaje kościelny 
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
wolę dać księdzu niż złodziejom na ośmiorniczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pale się nie mieści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma się co śmiać. Niedługo jak PIS przejmie wszystkie instytucje to może to być obowiązkowe wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorliwszymi modliszkami są stare peeselówki. Czują małpy, że partia już ich za bardzo nie będzie wspierać, bo się sama wali i będą aresztowania członków więc się małpy do kościoła przeniosły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Najgorliwszymi modliszkami są stare peeselówki. Czują małpy, że partia już ich za bardzo nie będzie wspierać, bo się sama wali i będą aresztowania członków więc się małpy do kościoła przeniosły...
nie rżnij głupa, bo kierownik to talib pisowski a przewodnicząca związków stara sldówa, czyli PIS z KOMUNĄĄĄĄĄĄ, jak w całym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam to za bardzo groźne i oczywiście nie zgodne z Konstytucja ! To łamanie prawa w oczywisty sposób !~Kościół nie może być instytucją Państwa ! Konkordat jasno precyzuje, że jest niezależny od Państwa ! A tu ? Bydlak modły w pańtwowej firmie ! Niech sobie modły robi w domu a nie tu ! A gdzie prokurator ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten który ustalił modlitwy w miejcu pracy w publicznej jednostce, powinien być natychmiastowo zwolniony dyscyplinarnie. Co ma modlitwa z obowiązkami służbowymi? To jest narzucanie światopoglądu innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajmy się zwariować, przecież każdy ma swój rozum, do modłów wystarczy kościól jak kto tego chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w godzinach pracy , przed pracą ,więc jaka to sensacja ? A pewnie i wiele dobra z tego wynikło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak zostałyby przyjęte codzienne modły w intencji podwyżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą się pomodlić to przed pracą mogą się się przecież udać do najbliższego kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...